Telefon

 kontakt: +48 608 741 634

Email

 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka adw. Natalia Tucholska

Adwokat

Adwokat Natalia Tucholskaadw. Natalia Tucholska

Absolwentka dziennego prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz dziennej ekonomii - specjalność handel międzynarodowy na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

Ukończyła roczną Szkołę Prawa Amerykańskiego Chicago – Kent College of Law i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz studia podyplomowe Mechanizmy Funkcjonowania Strefy Euro w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu prowadzone pod auspicjami Narodowego Banku Polskiego. W latach 2010-2012 odbywała aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bydgoszczy. W 2013 r. po zdanym pomyślnie zawodowym egzaminie adwokackim uzyskała wpis na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Bydgoszczy jako najmłodsza kobieta pośród aplikantów adwokackich.

Obecnie jest doktorantką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego i pisze pracę doktorską z zakresu prawa gospodarczego.